تفریحات روز کیش

تفریحات روزانه کیش

سوالی که ذهن بسیاری از مسافران را درگیر می کند، این است که: تفریحاتی که باید در روز برویم کدام ها است؟ هدفمان از این مقاله، داشتن اطلاعات درباره ی تفریحاتی است که در روز میتوان رفت.

تفریحات مخصوص روز، تفریحاتی هستند که تا قبل از غروب آفتاب،  لذت بخش و دیدنی  و معمولا تا ساعت 5-6 باز هستند. بعد از تفریحات روز، برنامه مان را برای تفریحات شب تنظیم می کنیم تا بهترین لحظات را ثبت کنیم. چه برنامه ای داشته باشیم تا قبل از بسته شدن تفریحات روز به همه برسیم؟

کیش، جزیره ای است که طی سالهای اخیر پیشرفت های چشمگیری داشت و گسترش و توسعه تفریحات آبی و غیر آبی، عامل اصلی جذب گردشگران و مسافران از داخل و خارج کشور است.

کشتی های تفریحی و جنگ شبانه و….معمولا شب هستند. همراه شام و موسیقی زنده است که بعد از تفریحات روز می توانید بروید. این تفریحات، در شب و بعد از تاریک شدن هوا می چسبد.

بعضی از تفریحات در کیش هستند که قبل از تاریک شدن هوا باید رفت؛ در غیر اینصورت هیجان انگیز و لذت بخش نخواهد بود.

این تفریحات، ساعت بازدیدشان تا عصر و قبل از تاریک شدن هوا است خب الان بریم سراغ تفریحاتی که در روز باید برویم.

در ادامه با کیش بریم قصد داریم بهترین و هیجان انگیز ترین تفریحاتی که در روز استفاده از آنها لذت بسیاری را دارد را معرفی و بررسی کنیم.

بهترین و هیجان انگیز ترین تفریحات روزانه در کیش

غواصی در کیش

غواصی، از جمله تفریحات مهمی است که نباید هنگام تاریک شدن هوا رفت. تماشای گونه ها و انواع ماهی های زینتی و رنگارنگ از نزدیک در روز روشن، دیدنی تر است.

تفریحات روز کیش

اسکوتر زیر دریایی کیش

نوع دیگر غواصی به همراه تجهیزات مخصوص خود، اسکوتر زیردریایی است. سفر به دنیای وسیع دریا که هر لحظه برایتان خاطره انگیز است و بهترین سفر عمرتان را تجربه می کنید.

تفریحات روز کیش

اسکی روی آب

نوعی ورزش آبی هیجان انگیز و شادی بخش که توسط موتورهایی روی آب با سرعت زیاد کشیده می شود. مانند اینکه روی امواج دریا، قرار گرفته و کشیده می شوید.

فلای بورد کیش

از تفریحات هیجانی که ارتفاع روی آب را تجربه می کنید و می توانید انواع حرکات نمایشی را اجرا کنید. تفریحی گران، نسبت به بقیه تفریحات است ولی ارزش تجربه کردن را دارد. پس اگر علاقمند به هیجان و ارتفاع دارید حتما سر بزنید.

شاتل سواری در کیش

یکی دیگر از تفریحات آبی و مناسب روز در کیش، شاتل سواری است. سوار تیوپی شده و روی آب،  به وسیله قایقی کشیده می شوید. جلیقه نجات نیز به تن می کنید تا اگر به سمت آب پرت شدید؛ مشکلی به وجود نیاید. می توانید به صورت تک نفری یا دسته جمعی سوار شوید و لذت ببرید.

ماهی گیری در جزیره کیش

ماهی گیری، جزء تفریحات آبی است و اگر علاقمند به ماهی گیری در آب های خلیج فارس هستید می توانید اوایل صبح یا ظهر به صید ماهی بروید؛ چون هوا خنک و ملایم است. اگر برای اولین بارتان باشد یا ماهر باشید؛ در هر حالت، ماهی گیری هیجان انگیز است که طرفدار زیادی دارد. به خصوص که در آب های زلال و آبی کیش، ماهی گیری کنید که تا آخر عمرتان یادتان خواهد ماند.

تفریحات روز کیش

پاراسل کیش

آیا میخواهید حس هیجان و ترس و آرامش را، همگی به صورت همزمان تجربه کنید؟ تا لحظه اوج گیری، هیجان و ترس ایجاد می شود و پس از آن، تماشای دریای نیلگون و وسیع آرامش بخش است. در سواحل مرجان، سیمرغ و… چتر پاراسل وجود دارد که می توانید برای سوار شدن بروید. پاراسل کیش، تا ساعت 5 هست.

پدل بورد کیش

از تفریحات هیجانی که مخصوص روز است. به صورت شناور، روی آب های مرجانی قرار می گیرید و به کمک پارو، حرکت می کنید. تماشای ماهی ها و تلاش برای حفظ تعادل به همراه آرامش روی آب های خلیج فارس، بسیار جذاب و لذت بخش است.

تفریحات روز کیش

کاتاماران کیش

یکی از بهترین کشتی های تفریحی کیش که 5 ستاره و وی آی پی است. سفر روی آب های زلال به مدت 2 ساعت،  لذت وصف ناپذیری دارد. در این کشتی تفریحی، موسیقی زنده و سرو غذا و… وجود دارد. برای سوار شدن، نیم ساعت قبل در بندرگاه کیش حاضر شوید.

کلام آخر

تفریح، برای هر انسانی لازم و ضروری است. تفریح در بهشت ایران، سرزمین کیش، بسیار به یاد ماندنی است. در این مقاله، به بهترین تفریحات روز اشاره کردیم. تفریحات کیش، در دو دسته روز و شب است.تفریحات روز، تفریحاتی است که تا قبل از تاریک شدن هوا باید رفت و بعد از آن تعطیل می شود. هر کدام جذابیت و لذت خاص خود را دارد.

سوالات رایج در مورد بهترین تفریحات روزانه در کیش

بهترین تفرحات روزانه در جزیره کیش کدام اند؟

تمامی تفریحاتی که در مطلب بالا به آنها اشاره شد از بهترین تفریحات روزانه در جزیره کیش بودند.

 

 

درباره “تفریحات روزانه کیش” بیشتر بخوانید:

6 یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.