بولینگ مریم

بولینگ مریم کیش

کیش جزیره ای تفریحی با مساحت 91.5 کیلومتر مربع در خلیج فارس است که بخشی از استان هرمزگان ایران به شمار می رود. جمعیت کیش 20 هزار نفر تخمین زده می شود و سالانه نزدیک به یک میلیون نفر از این جزیره دیدن می کنند. جزیره کیش در سال 2010 توسط نیویورک تایمز در بین 10 جزیره زیبای جهان قرار گرفت و پس از دبی، امارات متحده عربی و شرم الشیخ، چهارمین مقصد تعطیلات در جنوب غربی آسیا از نظر بازدیدکنندگان بود.  مجوزهای سفر معتبر به مدت 14 روز در فرودگاه بین المللی کیش مهر می شود.

کیش در 19 کیلومتری سرزمین اصلی ایران و تقریباً بیضوی شکل واقع شده است. در امتداد خط ساحلی کیش صخره های مرجانی و بسیاری جزایر کوچک دیگر قرار دارند. آب و هوای کیش را آب و هوای بسیار خشک و نیمه استوایی می دانند. کیش تنها یک جزیره کوچک است، اما مملو از جاذبه های گردشگری است.

بولینگ

بولینگ چیست؟

بولینگ که به آن تن پین نیز می گویند، بازی که در آن یک توپ سنگین از یک مسیر طولانی و باریک به سمت گروهی از اشیاء به نام پین می غلتاند، هدف این است که پین های بیشتری نسبت به حریف به زمین بزنند. این بازی کاملاً متفاوت از ورزش کاسه یا کاسه چمن است که در آن هدف قرار دادن توپ در نزدیکی یک توپ ثابت به نام جک است.

بولینگ مریم کیش کجا واقع شده است

بولینگ مریم در جنب خیابان دریا واقع در شرقی ترین مکان کیش کنار اسکله تفریحی کیش واقع شده است برای دستیابی به این مکان باید اول به سمت شرق جزیره حرکت کنید و با رار گرفتن در بلوار ساحل و از میدان ساحل به طرف شمال حرکت کنید تا به خیابان دیا برسید و بعد به طرف دریا گردش کنید این مجموعه در اول خیابان و نرسیده به اسکله تفرحی کیش قرار گرفته است.

مکان های دیدنی اطرف بولینگ مریم

در اطراف و نزدیکی مجموعه بولینگ مریم جاذبه های گردشگری فراوانی قرار گرفته اند که به نزدیک ترین آن ها اشاره می کنیم.

اسکله تفریحی کیش

اسکله تفریحی کیش

اسکله تفریحی کیش با مساحتی بالغ بر 10 هزار مترمربع در شرقی ترین منطقه  جزیره کیش واقع شده است این مجموعه در سال 1385 افتتاح شده است . این اسکله با طول 437 متر وارد دریا شده است بگونه ای که با راه رفتن در این اسکله حس عجیب و غریبی به انسان الحام می شود و دارای منظر طبیعی و بسیار دلنشینی است و در زملان های غروب آفتاب هیچ کس نمی تواند از این منظره دل بکند و آن جا را ترک کند بگونه ای که ساعت ها لام تاکام فقط به افق خیره می شوند. این مجموعه در 2 قدمی مجموعه بولینگ مریم کیش قرار گرفته است و می توانید با یک تیر دو نشان بزنید.

امکانات رفاهی بولینگ مریم

مجموعه بولینگ مریم دارای امکانات ویژه ای است که این مجموعه را یکی از منحصر به فردترین مجموعه ها در ایران کرده است و خواهان زیادی از دور و نزدیک کیش به این مجموعه رفت و آمد می کنند در ادامه به برخی از امکانات رفاهی بولینگ مریم می پردازیم.

سالن بیلیارد بولینگ مریم

سالن بیلیارد بولینگ مریم

در ورودی و طبقه همکف مجموعه سالنی برای بیلیارد و طرفداران این ورزش فراهم شده است این سالن از جمله بزرگترین سالن های بیلیارد کشور است که دارای دگراسیون کلاسیک و سیکی ه هر فردی را مجذو به خود می کند و وادرا می کند که به این ورزش روی بیاورید و حداقل یک دست بازی کنید. این سالن دارای 16 میز که 5 میز آن برای اسنوکر و یک میز برای پیرامید و 10 میز برای ایت بال فراهم شده است و به نوعی برای هرسلیقه در این نوع رشته میز موجود است.

باشگاه بدنسازی بولینگ مریم

باشگاه بدنسازی

باشگاهی کاملا حرفه ای با محیطی فوق العاده جذاب و با دکوراسیون جذاب در مجموعه بولینگ مریم قرار دارد و میزبان ورزشکارن خانم و آقا در دو سانس مجزا در دو شیفت صبح و شب آماده است و با یک ورزش حرفه ای روز خوبی را برای خود بسازید.

سونا و جکوزی

در این مجموعهسالنتن های جداگانه برای خانم ها و آقایان سون و جکوزی احداث شده است که می توانید به همراه خانواده تان برای استراحت و ریلکس کردن سری به این بخش از مجموعه بزنید البته این کار بعد از کلی گشت و گذار در جزیره و مجموعه بولینگ مریم و کلی شادی کردن و برای برطرف کردن حس خستگی بیستر توصیه می شود.

دنیای بازی بولینگ مریم

شهر بازی

در این مجموعه شهر بازی برای کودکان اختصاص داده شده است تا کودکان به همراه بزرگتر ها از این مجموعه لذت کافی را ببرند. شهر بازی دارای انواع بازی های کامپیوتری و انواع وسایل های کودکانه در این مجموعه فراهم شده است.

سالن بولینگ پیشرفته مریم، متعلق به خانواده، فعالیت های متنوعی را برای خانواده، دوستان برای شما فراهم کرده است. می‌توانید بعد از گشت و گذار در این مجموعه و گرسنگی زیاد از رستوران مجهز به تمامی غذا های دریایی و ایرانی با سر آشپز های حرفه ای غذایی گرم به همراه خانواده میل بفرمایید

کلام آخر

بولینگ یکی از ورزش هایی است که طرفرداران زیادی را در سرتاسر دنیا و حتی ایران به خود جذب کرده اینت و  به نوعیکه در هرشهری برای ورزشکارن این ورزش سالن هایی احداث شده است به همین منظور  در این مطلب از کیش بریم به معرفی و امکانات رفاهی مجموعه بولینگ مریم کیش پرداختیم. اگر چه این مطلب برای شما مفید واقع گشته است خوشحال می شویم که نظرات و پیشنهادات خودتان را برای ما ارسال کنید.

6 یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.